| WhiteTheShowZ a întrebat:

Vreau sa stiu daca merita sa cumpar jocul Euro Truck Simulator 2. Ce diferenta exista dintre cel crackat si cel cumparat si daca merita.(Este 4$ pe un site).Va multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Hasciar_Vlad_1990 a răspuns:

Diferenta e aceeasi ca la orice joc crackat: nu poti juca multiplayer(mai sunt putine jocuri care te lasa sa joci si cu ceilalti care il au tot crakat) daca apare vreun update nu ti updateaza automat si trebuie sa descarci o versiune cu updateul ala(daca vrei desigur) si mai exista si sansa ca cel crackat sa aiba virusi.

4 răspunsuri:
| WhiteTheShowZ explică:

Doar atat?

| Driculi a răspuns:

Simplu cel cumpărat te poți juca online, cel crackat doar singleplayer

| Driculi a răspuns:

Da

| lazartiberiuionut a răspuns:

Cel cracat nu poti juca multipleyer si cel cumparat poti juca multipleyer