| AlexICAAlexel a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ceva:
Imi merge Assassin's Creed 1 pe systemul asta:

1GB RAM

Intel Celeron 2. 67Gbytes

Video Card 512MB

Windows Xp Sp3?
Dar nu sa spuneti ca merge si cand il iau sa mi se vada in rox alb si negru etc sau sa mearga greu.
Merge bine sau nu merge deloc?

Răspuns Câştigător
| Hrehorciuc_Liviu_1989 a răspuns:

O sa iti mearga dar poate la grafici mai mici, nu cred ca te poti juca la grafici mai mari.

5 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx intra pe site-ul asta selectezi jocul si vezi ce zice acest site iti testeaza componentele si iti spune daca poti sa-l joci sau nu

| Iulian03 a răspuns:

Da merge.

| AlexICAAlexel explică:

Nu se gaseste! Asa spune! Ce are?

| rebelmonk a răspuns (pentru AlexICAAlexel):

Ba da se gaseste scrie Assassin's Creed doar nu si 1 ala e 1

| AlexICAAlexel explică:

Păi prin da! Scriu Assassins Creed(doar assassins creed)şi se analizează, dar după aceea spune ca nu poate să intre!