| Pairoc12 a întrebat:

vreau sa stiu si eu cum se comporta GTA V pe acest laptop

Dar GTA IV?
Producatori: Acer
Diagonala: 15.6 inch
Tip procesor: Intel Celeron Quad-Core
Model procesor: N2940
Frecventa procesor: 1830 MHz
Capacitate memorie: 4 GB
+ link:http://www.flanco.ro/computere-periferice/laptop-ultrabo ok/laptop-notebook.html?price=-1500

P.S: O sa-i bag windows 7

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

S-ar putea sa nu mearga jocul deloc, deoarece laptop-ul are numai placa video integrata. Iar daca cumva reusesti sa rulezi jocul, nu o sa mearga prea bine.

| Pairoc12 explică (pentru Zangetsu):

Mersii pentru raspuns, dar GTA IV, va merge bine? din cate am vazut la cerinte, trebuie 2, 5gb ram, daca raspunzi si la asta iti dau funda.

| Zangetsu a răspuns (pentru Pairoc12):

GTA IV ar merge daca il actualizezi cu ultimele patchuri. Si daca nici dupa patchuri nu merge bine, ar mai exista niste mod-uri care mai modifica grafica.

3 răspunsuri:
| LaVerd3 a răspuns:

Va rula, dar la capacitate maximă:
http://www.arenait.net/......-v-pc.html