| Tonight a întrebat:

Salut TpU! Vreau sa va intreb ceva despre steam! Mi-am luat cs go de ceva timp si nu mai primesc trading card, vreau sa fac level pe steam dar nu primesc nici macar 1, si totusi joc destul de mult timp cs go. La inceput primeam multe trading card, si pe cs go si pe alte jocuri (Mount and blade: Warband) dar acum numai primesc nici unul la jocurile la care am primit la inceput!
Cu trading cards primite l-a inceput au fost vandute pe cativa centi! Dar acum numai primesc trading cards si vreau sa stiu de ce, si cum sa primesc din nou pentru a face level pe steam

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Primesti doar 3-4 trading cards pe joc, restul trebuie sa le obti prin trade sau sa le cumperi din community market.

2 răspunsuri:
| thewildnath a răspuns:

Fiecare developer isi face trading card-urile pentru jocul lui. In general sunt in jur de 6-7 carti per joc din ce am observat.
La orice joc o sa primesti jumatate+1 din numarul de carti pe care le are. Pe restul trebuie ori sa le cumperi ori sa ti le dea cineva prin trade.

| Dragomir_Alex_1983 a răspuns:

La fiecare joc primesti 3-4 card-uri si nu poti sa obtii mai multe gratis