| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar Mount and Blade Warband de pe steam, stiti cand apare o reducere/ sau cand se ieftinesc toate jocurile de pe steam? Vreau sa-l iau la jumatate de pret...

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Mare rahat de joc... in fine, gusturile tale, banii tai. Il adaugi frumos in Wishlist si o sa primesti email cind e la reducere. Uneori sint campanii de weekend, mai sint si pe la mijlocul saptaminii, si nu se ieftinesc toate odata.

2 răspunsuri:
| Korrawi a răspuns:

Poti sa incerci pe g2a.com sau kinguin
http://www.kinguin.net/category/1785/mount-blade-warband-steam-key/
de pe g2a.com am tot luat si au fost ok, kinguin sunt ceva asemanator; ei zic ca daca cheia pe care ti-o dau nu e buna, iti iei banii inapoi.
trebuie sa platesti cu cardul sau paypal. Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Korrawi):

Mersi oricum...dar nu prea am incredere in acele site-uri necunoscute sau "fantoma".