| deniss_2179 a întrebat:

vreau sa va intreb la metin2 united am cont si detoatenu am mai avut net,dupa aceea cand am avut net mergea dar, acum iar nu am mai avut net si dupa ce l-am reparat nu mai mergea.l-am dezinstalat si l-am instalat iar si se incarca complet, dadeam play si si aparae pe iconitza mouselui clepsidra si dupa nu mai facea nimic parca i-as fi dat exit(nu merge cand apas play nu porneste)ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

Ai ultima actualizare a clientului? Calculatorul tau poate rula jocul?
nu apare nici o eroare nimic? da te rog mai multe detalii.

| deniss_2179 explică (pentru Meheツ):

Nu am ukltima versiune si nu apar eroari in schimb cand ii apas sa porneasca adica pe play nu merge
am incercat sa iau ultima versiune dar siteul de unde se descarca adica siteul oficial imi apare ca are virusi si ies

| Meheツ a răspuns:

Nu sunt virusi, am facut parte din staff-ul lor la inceput. sunt oameni seriosi, ia-l pe cel de pe site ca e actualizat.