| GymmyCool a întrebat:

am instalat metin2 united si cand se incarca sa dau play se incarca greu de ce? Funda Funda Funda

Răspuns Câştigător
| DjDark21 a răspuns:

Se incarca mai greu findca este un Server Modat si contine iteme noi. Si clientul se updateaza de fiecare databig grin Este ceva normal. Si la mine se intampla asa. big grin Funda?sad

1 răspuns:
| UzumakiNaruto a răspuns:

Se incarca greu pentru ca este implementat pe el iteme noi si modate si clientul se updateaza de fiecare data cea ce este normal pentru ca si la mine se incarca greu Funda?big grin