| haryH a întrebat:

Vreau si eu jocuri care merg cu 1GB ram, procesor 2. 00GHz.
Cat mai multe! Dau funda!:X:X

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Daca ne dai cati rami si ce procesor ai tu nu rezolvi nimic. In viitor sa dai tot, adica placa video, memoria pc-ului etc. Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat! postat la 6 Iulie 2012 13:31

| ThEEmperoR a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Uite cateva cool: serious sam 2, slintel cell double agent, splintell cell chaos theory, halo combat arms (parca asa se numea), TMNT, Gta vice city, Gta san andreas etc.

| haryH explică (pentru ThEEmperoR):

Stiu siteul

| Ii_Mi_1980 a răspuns:

Fifa Online 2