| SKuLL909 a întrebat:

.. vreau si eu niste informati deprea steam la counter strike si cum pot obtine. am auzit ca iti trebuie o licenta. la ce e buna, care sunt avantajele? vva rog nu-mi spuneti sa-mi fac cont sau sa descarc de pe site steamul ca am facut asta. vreau doar sa aflu avantajele daca cumpar licenta si cum pot obtine licenta.

Răspuns Câştigător
| Olteanu_Andrei_1995 a răspuns:

Steam-ul la c.s face jocul original si admini serverelor nu te mai pot suspecta de hack (coduri), de asemenea, jocul merge mai bine, tinta nu mai sare, licenta o poti obtine cumparando, este 8 euro.