| devilwarYurI a întrebat:

Re all! Vreau sa imi cumpar un steam Counter Strike 1.6, si nu stiu de pe ce site sa cumpar, prin credit vreau.Am intrebat cateva persoane daca este bun steam-ul de pe computergames,si toti mi-au zis ca nu este bun.O parere, de unde ati cumparat voi steamul?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

De pe site-ul oficial steam, ai modalitati de plata cu mastercard visa si nu mai stiu ce. iar in legatura cu computergames miile de jucatori care au cumparat de acolo te contrazic.

Răspuns utilizator avertizat