| EmanuelAndrei11 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri pentru sistemul astasadNu vreau site-rui de jocuri.)
Procesor Intel(R) Core(TM) i3-3220 CPU @ 3. 30GHz, 3300 Mhz, 2 nuclee, 4 procesoare logice
Memorie fizică instalată (RAM) 8, 00 gb
Nvidia Geforce 950 ti boost
500 ssd
(Nu stiu prea multe specificatii, daca imi aratati cum sa vad intreg sistemul va spun)
Windows 10

Răspuns Câştigător
| Georgescu_Radu_1981 a răspuns:

Iti merge cam orice joc pe med-high aparute pana prin 2016, in rest, cele cu cerinte mari, noi, poate vor merge pe low, nu sunt sigur daca vor merge cu i3
CS:GO pe max settings vreo 100 fps probabil
Fortnite pe high in vreo 60 as zice
GTA 5 pe medium ti-ar prinde 60
Forza Horizon 3/4 iti vor merge destul de OK, 60 fps nu cred, pe low-med
In rest. pe medium as mai zice de The Crew, GRID 2, Ring of Elysium, PUBG, Overwatch
Pe high-max: NFS World (soapbox), Trackmania, Rocket League, ETS2

| EmanuelAndrei11 explică (pentru Georgescu_Radu_1981):

Ce The Crew sa iau de pe un site din ala sti tu pirat?

| EmanuelAndrei11 explică (pentru Georgescu_Radu_1981):

Stii un site forza horizon 4 sa-l iei?

5 răspunsuri:
| Likncb a răspuns:

Ar merge Counter : Strike in 120 fps si CS:GO in 30/60 pe med-high. Fortnite poate-ti merge pe low in 14-20 fps. GTA V cred ca 30/60 fps (chiar daca zice minim I7, crede-ma, merge) pe grafica medium-high. EuroTruck - Toate francizele high. Minecraft 60-120 fps ( nu intreba de ce l-am pus inlista). Rocket League in 60 fps medium-high. WoT(World Of Tanks) in 30-60 fps low-medium.Paladins 60 fps high/TF2 60-120 high.

| EmanuelAndrei11 explică (pentru Likncb):

Nu e asa cum crezi tu, fornite-ul pe low imi duce din 100 pana in 200 dar greu

| EmanuelAndrei11 explică (pentru Likncb):

Baiatu meu nu este corect