| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Salut TPU! Vreau si eu sa stiu cum fac oamenii chestille alea pe minecraft gen sa le apara intr-un colt pe ce apasa ei de exemplu(w,a,s, d-LMB-RMB caps)vreau si eu sa stiu cum pot face chestia asta...DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| bogdanpsihologul a răspuns:

Salut! Din câte știu există plugin-uri pentru asta, însă îti recomand să instalezi LabyMod.

Download Link - https://labymod.net/en/download

---------------------------------------------------------------

Procesul de instalare este destul de simplu, pur și simplu dai de câteva ori "Next", alegi eventual directory-ul de la Minecraft si cam asta e. Succes!

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru bogdanpsihologul):

Bai omule! Esti genial rau mersi mereu voiam acele chestii multumesc!

1 răspuns: