| MirelCiobanu a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca pot sa fac live pe Youtube cu CS:GO, GTA V, H1Z1 cu un I3 7100, 8GB RAM DDR4 2400MHz si un GTX 1060 de 3 GB.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| EusebiuPWN a răspuns:

Mai greu, ai un procesor slabut pentru a face live in timp ce te joci, de mers merge, problema e ca e posibil sa simti dropframe-uri in jocuri.

| MirelCiobanu explică (pentru EusebiuPWN):

Chiar si cu Shadowplay?

| EusebiuPWN a răspuns (pentru MirelCiobanu):

L-am folosit doar pentru filmat, abia daca imi scade un fps. Nu stiu daca poti face si live cu el, insa daca poti, merita sa incerci.