| Barbosu_Razvan_1990 a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca telefonul Allview x3 soul plus este rezistent la socuri si cum se cheama varianta sa chinezeasca, adica modelul de gionee.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul Allview X3 Soul Plus nu este rezistent la socuri si copia sa chinezeasca se numeste Gionee M6.
Toate modelele Allview sunt rebrenduiri de Ginoee.

| Barbosu_Razvan_1990 explică (pentru anonim_4396):

Scuze ca te informez dar gionee este o firma mult mai mare ca Allview asa ca tebuie sa mai sti ca Allview cumpara telefoanele de la gionee si le redenumeste iar daca nu ma crezi poti sa cauti si pe net dar mersi pentru raspuns.

1 răspuns: