| AlexPeNet a întrebat:

vreau si eu servere cs nu css de zombie escape (nu de zobie normal). Stiu deja unul(ze.watf.ro) dar vreau altul ca m-am plictisit de asta ca baga aceleasi mape si fac block aiacrying.Va multumesc multbig grin.

4 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Cel mai tare server de cs 1.6 cu zombii. Jucatori care stiu de gluma, unii cu experienta altii fara, staf de treaba. Fara lag.Munitie infinita, multe mape, moduri, arme.Va asteptam pe serve.
Zm.Devilz.Ro ip:93.114.82.217:27015

| nemu55 a răspuns:

Pai stiu multe
cs.stedu.ro dr.helpcs.ro furien.lunetistii.ro dtr.helpcs.ro cs.alexone.ro dr.rlz.ro cs.lunetistii.ro dr2.lunetistii.ro dr.lunetistii.ro

| demisionut a răspuns:

Ze.LaCs.Ro - Zombie Escape