| AlexPeNet a întrebat:

Vreau servere de cs1.6:Furien,Zombie Escape, war3ft cu respawn.
Serverele sa fie tari nu luati dupa lista, vreau sa fie gen fury.indungi.ro acolo la anumite ore se baga vip la toti, zombie escape ze.watf.ro s-a cam invechit si vreau altul nou.
Funda la cele mai tari servere!

1 răspuns:
| Romeo44 a răspuns:

Cel mai tare server de cs 1.6 cu zombii. Jucatori care stiu de gluma, unii cu experienta altii fara, staf de treaba. Fara lag.Munitie infinita, multe mape, moduri, arme.Va asteptam pe serve.
Zm.Devilz.Ro ip:93.114.82.217:27015