| BoGdY13 a întrebat:

vreau si eu un driver pentru nVIDIA fx5900 placa video) pentru windows 7 va rog imi trebuie ca sa instalez placa ca nu merge nici un joc pe el.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Http://www.geforce.com/drivers sper ca te descurci. Dar totusi, chiar daca placa ta era cea mai buna in 2003, e posibil sa nu ruleze cum trebuie jocurile noi deoarece are shader model 2.0 si jocurile noi cer 3.0

1 răspuns:
| BoGdY13 explică (pentru Zangetsu):

Poti sa ma ajuti si pe mine prin team viewer? ca zice ca nu merge sa mi-l downloadez please.