| Rambokay a întrebat:

Vreau si eu un Metin PVM EASY (USOR) sau PVM-PVP, si va rog luati-mi intrebarea in serios deoarece la unele intrebari le spune sa le dea servere pvm si le da pvp. Vreau servere exact cum am zis mai sus fara modati asta e cel mai important lucru. In afara de Metin2 Ro, Tim, Fun, Hc, Nr, Ozeron, Impact, Loa! Orice alt Metin in afara de aceste! Funda din toata inima daca imi ziceti unu frumos!

Răspuns Câştigător
| RamCharan11 a răspuns:

Metin2 Epical, cresti fff usor si bani faci 300kk in 2-3 minute cu evolutii, pvp 90% pvm 30%, Funda?

| Daniel_Darius_2000 a răspuns (pentru RamCharan11):

Nuj ce are nu se instaleaza

2 răspunsuri:
| νισяєℓ a răspuns:

Metin2 Mangano, Gx...