| deniss_2179 a întrebat:

vreau sa imi ziceti un metin2 in afara de cele private si cel ro. SI mai vreau sa stiu un lucru daca am un cont pe metin 2 tim de exemplu, ma costa? Deoarece este privat, funda!

5 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Pai un alt metin2 in afara de cele private si.ro, nu exista.Metin2 private sunt o multime.Depinde care l-ai jucat tu.Si nu, nu te costa sa ai cont, te costa daca te obsedeaza si vrei sa-ti dai alocatia pe arme si armuri.

| deniss_2179 explică (pentru UbexFlo):

Deci ce am inteles eu e ca nu ma costa da devin obsedat si tot trebuie sa platesc?

| UbexFlo a răspuns (pentru deniss_2179):

Exact.O sa te obsedeze si o sa-ti doresti sa-ti bagi alocatia in joc pentru o arma amarata sau o armura de 2 lei.happy
Sa te joci asa de placere, nu te costa nimic dar daca devii obsedat o sa amanetezi aurul parintilor sa-ti mai cumperi o arma.

| GabiSiAtat a răspuns:

laughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughing O sa bagi bani in joc pana o sa ramai in strada la cersit. Frate e o prostie sa bagi bani pentru niste armuri, arme etc.Eu joc hammer cu iteme normale si bat si modati si pe cei cu status.

| deniss_2179 explică (pentru GabiSiAtat):

Frate auzi adica pot sa joc da fara sa ma dau mare si sa cumpar armuri si din astea de lv mare sau daca le cumpar cu bani din joc sa le iau cu lv de putere mai mic
?