| alaska11 a întrebat:

Vreau si eu un metin2privat clasic( lv max 99, posedata si triton[sirius] maxim. Exact ca pe ro numai ca sunt bagate alte rate si obiecte in magazin [bonusuri, boabe zen, ss, carti etc]. Ratele sa fie bunicele si daca puteti si un link de unde sa imi fac cont si sa il descarc Multumesc.Funda Garantat. Fara 6/7 si sa nu fie metin2tim,severin,imperial,critical. Astept raspunsuribig grin

1 răspuns:
| Vlad1234516 a răspuns:

Joaca metin2hammer iti da lvl maxim 255 si ai toate armele si armurile cu toate costumele. Sper ca te-am ajutat Funda?