| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu un silent aim tip leis nedetectabil, sa nu fie panal. Sa nu sara tinta pe cap, sa nu tremure tinta, sa nu dau hs de la distante mari, cand dau pe corp sa se duca pe corp, no spread On.

3 răspunsuri:
| DifferentKidd a răspuns:

Dacă vrei să fii banat, e treaba ta cum joci.Dar dacă vrei să ajungi un jucător bun nu trebuie sa folosești coduri in nici un caz.Lași aici un mesaj și noi iți căutăm hack? Tu îl iei și gata.Nu te mai interesează de răspunsul complet pe care l-ai primit.Așa că nu mai trimiteți mesaje din astea aiurea. Căutați și singuri.

| SeBy_SeBy_1910 a răspuns:

Cel mai bine fratilor jucati frate fara coduri!

| Popa_Alex_1998_croB a răspuns:

Salut TPU vreau un leis bun sa nu dau hs de la distante mari si cand dau pe corp sa se duca pe corp.happy Va rog daca vreiti sa-mi dati!: va multumesc oricum! happy