| bispoisro20 a întrebat:

Am nevoie de ajutor pls! Vreau un aimbot cs 1.6 dll ori cfg, dar din ala sa sara tinta. adica daca dau click sa se duca pe capu inamicului, va rog frumos stiu ca exista opengl32.dll wallhack + aim dar ala are niste x-uri pe capurile lor si nu e bun, vreau ceva nedetectabil in poze va rog...

1 răspuns:
| IronGripWarlord a răspuns:

Scrie asa pe google : Fighter FX, are aim, speed, wall etc... si toate bune

Dar mai bine scoti wall daca vrei sa nu se vada in poze, eu iti recomand sa joci cinstit oricum