| KingStone a întrebat:

Salut TPU; x

Eu vreau sa donez pe metin 5 euro doar ca problema este ca eu locuiesc in Italia si aici sunt retelele Orange IT Vodafone IT si Cosmote IT. Intrebarea mea este :

Daca achizitionez o cartela reincarcabila Orange IT si trimit codul va fi ca si la Orange RO (ca si cum as fi cumparat cartela din Romania )?

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Prietene unde vezi tu aici in Italia Orange sau Cosmote? (ca eu stiu doar Vodafone, Wind, Tre, Tim si ma rog altii mai mici)

| KingStone explică:

Poi WIND e Orange TIM e Cosmote si Vodafone e Vodafone... Cand treci granita se vede diferenta... Adica eu aveam Orange am trecut granita si imi scria WIND