| ganduri a întrebat:

Bunahappy am o intrebare
astazi mi-am cumparat o cartela reincarcabila de 5 euro Orangehappy mi-am reincarcat si am activat minutele.am vorbit la telefon..am vb si prin mesaje dar de la ora 14 nu am mai pututsad cand vreau sa sun pe cineva imi spune sa imi reincarc(ceea ce am facut tocmai astazi) si cand vreau sa trimit mesaj imi spune la fel...
oare ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| D3vylL0rD a răspuns:

Incearca sa suni la 333 sa vezi daca mai ai credit poate ai consumat creditul inainte de activarea obtiunii Funda?!