| seby299help a întrebat:

Xbox 360, cum pot rula jocuri originale si de celalat fel?

Răspuns Câştigător
| NinthBurn a răspuns:

Salut si bine ai venit pe TPU!
Eu am inteles ce vrei sa spui dar trebuie sa inveti limba romana caci te-ai exprimat gresit.Mai exact ai intrebat Xbox-ul cum ai putea sa rulezi jocuri originale si de "celalat" fel.Din pacate,"celalat" se scrie "celalalt".
Ca sa rulezi jocuri originale trebuie, in primul rand, sa le cumperi iar dupa le bagi in XBOX.
Ca sa rulezi jocuri crackate trebuie sa iti "modezi" XBOX-ul iar dupa iti faci DVD-uri cu jocuri crackate pentru XBOX care le bagi in acesta. Odata ce ai "modat" XBOX-ul nu vei mai putea juca jocuri originale.
Jocurile originale se cumpara din magazin. (desigur xD)
Jocurile crackate se descarca gratuit de pe internet.

Daca te-am ajutat, da-mi o funda! Este gratis!
O zi buna!

| seby299help explică (pentru NinthBurn):

Scuze dar m-am grabit.

| NinthBurn a răspuns (pentru seby299help):

Nu-i nimic.Scuze de deranj.