| EDUTz a întrebat:

ziceti-mi si mie combinati pentru fifa 12.

Răspuns Câştigător
| LoLWhaT a răspuns:

D-Sut
S-Pass
A-Centrare
Doar astea iti trebuie ca restul q z x si astea se fac singure asa i-am facut si unui pr la fifa 12 si i-a mers la toate

8 răspunsuri:
| yooleonard a răspuns:

Pai dupa ce dai gol te duci dupa minge si apes Ctrl si o ia in mana, sau alergi intr-o directie si apesi pe butoane la nimereala si face de exemplu roata sau alte scheme.Dar pe teren in timpul jocului nu exista butonul de facut scheme ca in FIFA 10 sau precedentele, in FIFA 11 si 12 se poate face driblingurile doar pe console deoarece are mai multe butoane.

| LoLWhaT a răspuns:

Z+D dai din fata portii plasat cu latul
Q+D Dai Scarita doar cand iese portarul
X+D Torpila
Q+S+S Joci un doi cu jucatorii
W Iesi cu portarul in adversar
W cand ai mingea la picior dai pase pe pozitie viitoare FUNDA?

| EDUTz explică (pentru LoLWhaT):

Si daca ai putea sa imi spui cum ai u configurate comenzile ar fi mai bine.

| EDUTz explică (pentru LoLWhaT):

Si daca poti sa imi spui cum fac braziliana.

| EDUTz explică (pentru LoLWhaT):

Sau niste scheme sa te dai mare?

| LoLWhaT a răspuns:

D-sut
S-Pass
A-Centrarewinking doar atat le am

| LoLWhaT a răspuns:

Pai eu mai stiu doar o comanda "c" sa faci driblingwinking atat stiu sincer

| EDUTz explică (pentru LoLWhaT):

K pe asta o stiam si eu dar mersi.