| anonim_4396 a întrebat:

Cum va "combinati" voi cu cineva?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Merg in club, analizez terenul si caut cea mai superba fata a incaperii, o invit frumos la bar, ii cumpar de baut cat ii pofteste inima si ne simtim bine

| RAY a răspuns:

Pe centura sau unde?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

In club frate, acolo sunt toate bunaciunile

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai usor decat conving pe cate una ca ne fu tem si ramanem prieteni. Amici. Cunostinte. Ceva p'acolo.

| LoveSleep a răspuns:

Cu replici de agatat, nu e evident?

| Kriss96 a răspuns:

In ziua de azi trebuie doar sa gasesti o oportunitate de a ramane singuri ca sa aveti primul sarut. Si de acolo incepe relatia.

| MidnightR a răspuns:

Combinari de n luate cate 2

| Papyto a răspuns:

Eu îi scriu un bilețel de dragoste sau îi spun unui prieten ca îl plac pe acle băiat, iar prietenul meu îi spune

| MidnightR a răspuns (pentru Papyto):

Nu-mi spune ca esti intr-o relatie? o.O