| Hardy2000 a întrebat:

ziceti-mi si mie niste jocuri captivante de care sa nu te plictisesti pe urmatoarele cerinte de sistem 953 mb RAM, procesor de 2. 20ghz, WINDOWS VISTA [ Stiu ca nu-i foarte performant dar este laptop]

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Ok, sa vad daca iti plac gta-urile merg toate pana la San Andreas: gta 3, vice city, san andreas, counter cu siguranta, iti merg si unele need for speed, de asemenea merge si euro truck simulator. Multa bafta!

5 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Placa video? Am nevoie si de ea ca sa iti pot oferi jocuri.

| Hardy2000 explică (pentru DanielVălean):

284 mb

| DanielVălean a răspuns (pentru Hardy2000):

Da, dar spune-mi si ce marca e.

| Hardy2000 explică (pentru DanielVălean):

Acer extensa 5230e

| DanielVălean a răspuns (pentru Hardy2000):

Ok, sa vad daca iti plac gta-urile merg toate pana la San Andreas: gta 3, vice city, san andreas, counter cu siguranta, iti merg si unele need for speed, de asemenea merge si euro truck simulator. Multa bafta!

| stefyro123 a răspuns:

Saints Row The Third