| frumushika09 a întrebat:

Am o intrebare care ar avea nevoie de raspunsuri. Am Windows Vista Home Premium(pe laptop) si as vrea sa instalez The Sims 3, dar la cerinte de sistem pentru joc scria ca are nevoie de procesor de vreo 2 GHz, iar la mine scrie ca laptopul are 1, 87GHz. Imi va merge jocul? Nu ma pricep prea bine la calculatoare, dar as vrea sa stiu daca as putea creste viteza procesorului ca sa ajunga la cerintele jocului.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti creste viteza cu asta Game Booster 2 un soft pentru marirea performantei in jocuri http://romania-inedit.3xforum.ro/......Activated/

neluL
| neluL a răspuns:

Cu asta Game Booster 2 un soft pentru marirea performantei in jocuri si il descarci de aici http://romania-inedit.3xforum.ro/......Activated/

| AstaMicu a răspuns:

Pfff
Ce sa zic, alea`s cerintele minime iar tu nici pe alea` nu le ai!
In plus iti mai trebuiesc ramii, placa video care daca o ai integrata nu miroase a bine deloc...
Iti recomand sims 2!
Succes!