| JonD a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri misto pentru pc.

Răspuns Câştigător
| TheFallen666 a răspuns:

Pai sa incepem asa:
Shooter tps: Infernal, Psi ops, The sufferring prison is hell, The sufferring ties that bind, Sniper elite. Cam atat stiu;
Fps: Fear 1 si 2, Cs, Half life, Halo combat evolved, seria Painkiller, Area 51, Die hard Nakatomi plaza.
Strategie: Kohan 2 kings of war, Armies of exigo - misto jocul, Starcraft 1, World of warcraft. Vezi si tu cauta cerintele si ai putea incerca joc misto de strategie cel mai tare Spellforce2. c

Cam atat genuri masini ar fi Flatout 1 si 2, nu sunt fan Nfs nu imi plac. Alte jocuri mai vechi clasice: Line of sight vietnam, Swat special forces, Hercule 1997 joc disney dar misto cu toti bosii aia, ai putea incerca Ultimate spiderman misto si cam atat stiu pentru cerintele tale.

10 răspunsuri:
| Miuletz a răspuns:

Metin2 (sunt multe adica este Ro, Uk si altele), 4Story, AirRivals, Wizard101, San Andreas, Gta1-2-3, Fifa 2011, Counter strike. Funda|

| Pitbull305 a răspuns:

Assassin's Creed, NFS the run, GTA IV, Singularity, Dead Redemption.

| Antimanele104 a răspuns:

Starcraft 1 si 2.
Command&Conquer Red Alert 1, 2 si 3 sau Tiberium Wars/Tiberian Sun;
Team Fortress 2 (este disponibil gratuit pe Steam);
Assassin's Creed I, II, Brotherhood si Revelations;
Battlefield.

| TheFallen666 a răspuns:

Pai ar fi Prototype, Bionic comando, Armies of exigo, Warcraft, Starcarft, Psi ops, The Sferring, Advent rising, S gears of war, Manhunt. Si mai sunt dar nu mai stiu.

| Niculae_Gaby_1980 a răspuns:

Painkiller, Fifa 13, Infernal, Call of duty, Black ops 7, Left 4 dead 2, Swat4, Cs global ofensive.

| Eduard223 a răspuns:

Iti spun eu unul fain si e foarte misto Jocul :Prototype, Gta IV, Gta V, Fifa. Atentie Gta V inca nu s-a dat pe PC si se gaseste numai in consola Xbox. Mai multe detalii pe: www.Xbox.com ATENTIE daca vrei consola se cumpara sau te duci la niste centre si platesti intrarea. Sper ca ti-am fost de folos!

Bafta-Mult noroc.

| alexcsss a răspuns:

Ti-ar trebui Steam. Dar ti-as zice asa: Call of duty Modern Warfare2, War Inc Battlezone, Call of duty2, CounterStrike Global Ofensive si CounterStike XTreme V6, Gta 4, Gta San Andreas, Saints Row 3-4, PlanetSide2, Team Fortrres 2, Max Payne 3, Gta San Andreas MultiPlayer, Gta 4 Multiplayer, Saint row 3-4 co-op, Minecraft1.6.2 si 1.4.7, Minecraft cu modul Tekkit, Minecraft Multiplayer, Battlefield 2-3, Borderlands1-2 Borderlands2 co-op Max Payne 2, Call of Duty Modern Warfare 3-4, GTA Romania Gta Bucuresti, Project IGI 2... Sunt foarte multe. Uite aici daca vrei skin la minecraft:http://www.minecraftskins.com/

| Dragosman a răspuns:

Daca iti place fotbalul Pes 2012/13 daca iti plac shooterele: Far cry 2, Delta force, Counter big grin sau daca nu vrei astea poti incerca: Euro truck simulator 2, Scania truck simulator, Gta 4, Assasins creed, Prototype. Eu le-am incercat pe toate s-is super.

| Th3Li0N a răspuns (pentru Dragosman):

Pes 2011 este cel mai fain.Am si fifa 2013 si fifa 2011 si pes 2012 si cel mai fain este pes 2011 si dupa aia ar veni fifa 2007!

| Serb_Cristian_1996 a răspuns:

Pai 4story, Metin2, Metin 2 gx, Outlast, BattleField4, Fifa 2014, League Of Angels, Runnes Magic, Gta San Andreas, Counter Strike 1.6, Need For Speed Most Wanted, Gta 5, Farcry, Amnesia For Pigs...
Mai am multe daca vrei sa ti le mai spun, contacteaza-ma.