| Bogddy10 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri misto pentru android

Răspuns Câştigător
| Salluty a răspuns:

Pai mie mi-a placut air pemguin, where is my water, pou ii foarte interesant, jellyflop, cut the rope, iStunt 2 bmx boy, fish live, finger slayer, clouds and sheep,. poate ti plac si acestea cu talking animals...
sper sa-ti placa FUNDA?

3 răspunsuri:
| Alinaka a răspuns:

Depinde ce jocuri cauti, de copii de genu https://play.google.com/......ps/details sau jocuri cu arme sau masini?

| SweetFashion a răspuns:

Pou este preferatul meu.Bafta!

| gavrilalex a răspuns:

Daca ai un telefon cu android mai nou (gen Samsung galaxy s, s2, s3) iti recomand asphalt 7 si need for speed most wanted. grafica acestora e uimitoare! succes! FUNDA?