| H3cker a întrebat:

ziceti-mi si mie un metin ceva genul Tim Server Chaos
Dar sa fie ratele mai mari 500... ceva de genul sa fie pvp-pvm si sa fie cu evoluti.Ex(Din otel faci posedata...) si sa fie on 24/24
Dau funda!

O rugaminte sa mearga switchbot pe el!

1 răspuns:
| SanDSlash a răspuns:

Saluttt, un metin2 gen TIM, este Metin2 Cerum. Posedata o cumperi de pe site, ca pe TIM, dar costa 80 MD, in comparatie cu TIM, care costa 100 MD big grin. Din pose poti face armura "beta" si arma. La fiecare upgrade iti trebuie 2x gheare 2x balante.
Rata exp: 100%, drop yang 300%( intr-o ora in v2, faci 1kkk+ big grin)
Si., switchbot are serverul. Intra si descopera puppy dog eyes