| Bacan_Ionut_1999 a întrebat:

Salut TUP, am si eu o problema cu steamul mi-a blocat cel de la care l-am cumparat... se mai poate debloca in alt mod de a trimite mesaj cu imagini la cei de la steam? Si da vreau sa aflu cum trimit mesaj la steam... va rog ajutati-ma dau funda! happy tongue

2 răspunsuri:
| Lente_Mario_1985 a răspuns:

Iti spune ca te-ai logat de pe alt pc sau ceva de genu si trebuie sa intri pe mail? [ daca iti apare asta nu ai cum sa il mai recuperezi daca nu ai mailul respectiv ]

| Bacan_Ionut_1999 explică (pentru Lente_Mario_1985):

Nu imi da cand intru in el ca mi-a blocat propietarul... nu stiu!