| livixd a întrebat:

Am o problema la Samsung galaxy s2! I-am pregatit iubitului meu un mesaj pentru ziua lui si vreau sa il trimit pe telefon, da intr-adevar e lung si nu ma lasa sa trimit si am vazut k de pe alte telefoane poti. as dori si eu sa ma ajutati sa imi spuneti daca se poate trimite! Dau fundita va pup :*

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna depinde si cu ce marie scrii acel mesaj. cauta pe setari. daca nu te pricepi iprumuta de la cineva un telefon ori trmit pe rand o jumate de esaj si celanta parte

| livixd explică:

Nu am gasit daca e sa trimit de pe S2 imi trebuie cam 7 mesaje sa le trimit unul dupa altul recunosc e ft lung. dar de pe alt telefon am inteles ca se poate si de aia am nevoie foarte urgent daca nu se poate sa imprumut un telefon sa il pot trimite :d