| Ank09Oana a întrebat:

Cum adaug administratori la o pagina pe facebook?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Intri pe pagina si o sa iti apara in meniul de la administrator " Editeaza pagina ", dai click acolo si dupa iti apare "Gestioneaza rolurile de administrator", dai click acolo iar dupa iti va aparea o casuta mica, "Introdu numele sau E-mail" iar acolo scrii numele persoanei care vrei sa o pui admin/a! happy

2 răspunsuri:
| Rozetta a răspuns:

Dai la optiuni si iti va aparea administratori. Acolo apari tu si o casuta tu apesi acolo content creator selectezi persoana(trebuie sa fiti prieteni) si gata.

| Rozetta a răspuns:

Deschizi panoul de administrare, care de obicei e deja deschis, după care dai la ''editează pagina - gestionează rolurile de administrator''