| Anamaria_Galie_1999 a întrebat:

Salut tuturor, am o mare problema, aveam instalat ( si inca mai il am instalat ) Minecraft ( cel cumparat cu cardul de credit, cel origina, care costa vreo 20 euro ), Totul era bine mersi, si intr-o zi am apasat pe "log out" si dupa m-am conectat din nou pe contul meu ( am bagat bine numele/email-ul si parola ) doar ca din contul Premium m-a bagat in modul Demo. Am incercat sa vad daca nu am bagat ceva bine sau daca e vreo alta problema, dar nici acum nu am gasit raspunsul de ce nu merge (nu, nu edin vina PC, el este nou nout toata unitatea centrala, monitor, mouse daca e sa pui problema asa )
VA ROG din tot sufletul sunt disperata nu stiu de ce nu merge! Funda cine stie crying

1 răspuns:
| xFluing a răspuns:

Cum sa fie o problema din PC asta?

E contul proaspat cumparat si o sa le ia ceva celor de la Mojang pana sa il ingregistreze ca premium.