| Albeert a întrebat:

Salut tuturor!
Am o problema uriasa! Am win7 x32, placa audio AMD High Audio Device si de cateva saptamani tot nu-mi merge sunetul nici in boxe nici in casti... asa ca am cumparat un cablu HDMI si audio-video a mers perfect timp de cateva zile.A inceput sa se auda cand deschideam PC ca la TV "cu purici"... si acu nu mai merge nici HDMI.
Va rog frumos ajutati-ma nu mai rezist fara audio.
Mentionez ca toate cablurile sunt bine inpinse in unitate.
Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu cred ca ori ai un virus or Windows-ul este defect. Incearca sa stergi tot ce este pe HDD si reinstaleaza Windows-ul pe curat.

| Albeert explică (pentru Salontanul):

Imposibil happy, mersi ori cum pentru raspuns.