| FanNejiHyuga a întrebat:

Salut tuturor, am si eu o problema cu contraol panel la nVIDIA, am sp3 driver-ul este instalat dar nu imi da control panel..am intrat in dxdiag imi arata ca o am instalata si in my computer la manage acolo si in control panel la pc..si nu stiu cum sa dau de el stie cineva rezolvarea?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Control Panel Client

am aceeasi problema si am tot cautat-o si in x86 acolo nu ai cum sa gasesti control panel in program file normal acolo e