| AvramescuMarius1994 a întrebat:

Salut tuturor... as vrea sa stiu cum imi pot optimiza laptop-ul pentru a rula anumite jocuri, vreau sa spun ca jocuri ca assassin's creed 3 sau tomb raider merg foarte bine pe PC, iar pe laptop, desi este mult mai,, puternic"( avand RAM, procesorul si placa video superioare) imi merg sacadat chiar si la CERINTE MINIME? O fi din cauza faptului ca nu am activat windows 7? Ar putea acest lucru sa reduca performanta? Mlutumesc si astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| veselie a răspuns:

Foarte simplu, upgrade-zi placa video la un gtx650 sau mai buna. si sa descarci mai multi rami www.downloadmoreram.com