| Emy1932 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare... credeti ca pe aceasta configuratie http://www.mediadot.ro/wishlist/43622/ merg cele mai noi jocuri gen : battlefield 4, crysis 3, far cry 3, assassin's creed 4, tomb raider, etc. la detalii maxime? Astept raspunsuri de la cei mai priceputi.

Răspuns Câştigător
| Sheldon a răspuns:

Da,cu siguranta o sa-ti mearga
E un sistem gaming excelent

| Emy1932 explică (pentru Sheldon):

Am pus si intrebarea asta la Mediadot, ca de acolo vreau sa mi-l iau, si a zis unu din vanzatorii de acolo : "Pe acest sistem nu o sa mearga aceste jocuri poate maxim la medium, nu o sa mearga la high sau mai mult ". Eu stiam ca este foarte bun acest sistem, dar am vrut sa ascult si parerile voastre.

| Sheldon a răspuns (pentru Emy1932):

Vor sa faca vanzari mai mari....joaca baietii strategic

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da, e ok. Eu as pune sincer un i5+placa de baza de 300-350 lei, dar e doar parerea mea.