| MaybeSomeone a întrebat:

tuturor depe TPU! uoitati o intrebare + raspunz din partea mea big grin ati vrea sa jucati pe un server de samp? stunt? cu zone de dm? race? drift?... si altele? ati vrea sa fiti si voi admini sau vip lvl mare? pai intrati pe un nou server creat recent deocamdata nepopulat, cu case disponibile toti admini sunt de treaba nu ca pe multe servere ( li se urca lvlu la cap ) uitati ip: 188.24.53.21:7777 OWNER: T@tUHunt3R numele meu este S0ouNd. nu o sa va simtiti singuri pe acest serverwinking ownerul nu este ca pe alte servere mereu preocupat si intra foarte rar primul depe server el este! apropo serverul este 12/24 pe viitor cand vor fi mai multi playeri va fi 24/24 MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Zkll a răspuns:

GTA.STAR-ZONE.RO:7777
Incercati serveru asta e mod GodFather si e ruperehappy Admini de treaba, te ajuta cu orice vrei.

| MaybeSomeone explică (pentru Zkll):

Serverul a fost pus pe TPU in iunie-iulie 2012. big grin nu cred ca mai exista!