| FelixRadu21 a întrebat:

Salut, tuturor! Îmi poate sugera și mie, vă rog eu mult, un YouTuber, care joacă jocuri de groază, gen cum e Markiplier, adică un YouTuber care îl copiază pe Markiplier în jocurile pe care le joacă și așa mai departe? Dacă nu găsiți un YouTuber exact ca Markiplier, dar în română, măcar unul care se aseamănă cu el. Mulțumesc enorm!

2 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

IRaphahell, păcat ca nu se tine mai mult de serii, dar seriile horror ce le are sunt geniale

| Ana2920 a răspuns:

Https://youtu.be/-m4nI4scL-g
https://youtu.be/yQZoCxU4kHA
Sunt câteva videoclipuri horror de la un băiat care face tot felul de chestii horror, daca vrei mai multe poti cauta "Marius Iancu horror games"