| invizible a întrebat:

Salut tuturor intrebarea mea este cum pot sa ma las de metin2 uni dintre voi poate cunosc jocul. in ultima vreme am devenit un pic obsedat ma puteti ajuta multumesc.

2 răspunsuri:
| Pysu a răspuns:

Sterge-l din calculator, apoi roag-o pe maicata sa iti ia cablul de alimentare de la calculator, nu o sa mai intri pe calculator vreo cateva zile si o sa-ti treaca doru de Metin2. fundita?batting eyelashes singura metodabig grin

| S0rina a răspuns:

Si eu joc metin2 si chiar ca a devenit o obsesie. Chestia cu stersul Metinului din calculator nu prea merge sincer... Din propria experienta iti spun ca doar daca esti spart sau ai luat vreo "teapa" mare te poti lasa. Te poti lasa de metin daca tu vrei cu adevarat. Eu m`am lasat deoarece nu am avut net 2 saptamani. Crede-ma ca mult mai bine sa nu joci metin.Parerea mea. Nu uita te poti lasa doar daca vrei cu adevarat. Hai` bafta in continuare wave Pupicii`>big grin