| Parazitu1990 a întrebat:

Salut tuturor! Spuneti-mi va rog si mie unde trebuie sa intru si ce anume sa modofic sa am mai multe lasere pe server.Am un server de counter strike 1, 6 zombie mod, pot planta decat 2 lasere as vrea sa am mai multe.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Pai daca serverul nu te lasa sa pui mai multe ce vrei? Poate daca vorbesti cu ownerul schimba scriptul si te lasa sa pui 5.

| Parazitu1990 explică (pentru Alfred0703):

Nu frate...server-ul este al meu happy si vreau sa stiu din ce fisier trebuie modificat gen : lasermine.amxx am incercat scrie acolo ammo 2 {adica 2 lasere, am modificat si nu merge, vreo parere de a ta?

| Alfred0703 a răspuns (pentru Parazitu1990):

Pai nu ma prea pricep in scripting la cs, dar daca schimbi si nu merge, inseamna ca e din scriptul modului cu zombie. Daca il deschizi si cauti ceva ca mine sau laser atunci schimba-l de acolo