| d0nAlcapone a întrebat:

Salut tuturor! Sunt nou pe site-ul TPU.Sunt pasionat de trenuri si un prieten mi-a zis ca exista un joc trainz simulator de trenuri.Am downloadat trainz 2006 si 2009, dar ma descurc greu cu instalatul locomotivelor ba nu au dependinte, ba au erori si vreau si mape romanesti care de asemenea nu stiu de unde sa le downloadez. Daca cineva este interesat sa ma ajute y0_gaby adresa mea de e-mail!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun care este problema big grin:
Problema este ca nu le-ai instalat bine.
Trebuie sa le instalezi din nou.
Apoi content manager si selectezi tu ce locomotive vrei sa pui.
Sper ca te-am ajutat.