| cosmynradu2001 a întrebat:

Salut tuturor! Știe cineva ce versiune de Directx trebuie pentru un windows 8.1? Îmi trebuie pentru a instala fifa 07 dar nu merge din cauza directx-ului sad... dau fundă!

Răspuns Câştigător
| vlad_9687 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema pe windows 8 totusi eu am remediato asa : Am downloadat un joc gratis care avea nevoie necesar de direct x si se punea cu tot cu jocul ori un joc care in setup sa aiba acces la directx, dar cauta pe Youtube sunt o gramada de tutoriale.

1 răspuns:
| AdreAdre a răspuns:

Nu stiu de ce ai vrea sa joci fifa 2007. Are cerinte foarte mici. La ce cerinte are fifa 2007 nu stiu ce cauti pe Windows 8.1 cu un asa sistem slab. In fine, descarca directx 9.0c