| PaharDeSticla a întrebat:

Am incercat sa instalez fifa 07 iar dupa ce bag cd-key zice ca nu se poate instala din cauza directx. cum pot rezolva problema?

3 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Instalezi o versiune mai noua de directx, gasesti pe google.

| PaharDeSticla explică (pentru nda):

Am instalat si tot degeaba... am uitat sa mentionez, am windows

| nda a răspuns (pentru PaharDeSticla):

Incearca sa dezinstalezi versiunea care o ai tu acum si apoi instalezi fifa. Eu tin minte ca atunci cand instalezi fifa 07 ti se instaleaza automat si directx care iti trebuie.