| Anonimus11111 a întrebat:

Salut tuturor! Vreau si eu sa stiu care e cel mai tare server privat de mt2 in limba romana, adica server din Romania. Vreau sa fie la fel ca mt2 lunaris sau daca nu chiar mai bun. Astept parerile voastre, Dau cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| kaz3 a răspuns:

Www.metin2mania.ro
1)100% romanesc.
2)imposibil sa nu gasesti macar un GM sau GA pe server
3)funda:D

| RooTer a răspuns:

Uite iti zic eu un mt2 pvp fain dar nu este 100% in romanacrying. Senumeste mt2Hammer,daca incepi sa te joci ma cheama KinKode si sunt pe regatul albastru lvl 254 da-mi pmhappy