| andra_2561 a întrebat:

Care e cea mai buna cantareat(a) din romania?! Astept parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| denisa_3178 a răspuns:

Andra

17 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Andreea banica are o voce fff buna
nicola
paula seling :X
cam acestea ar fi... big grin

| Sconcsiş a răspuns:

Paula Seling
Daca luam si moldoveni, Pavel Stratan

| Bondarel99 a răspuns:

Andra are cea mai buna voce, dar si Paula Seling
Si mai e si Cornelia Rednic a cantat odata live la Teo in emisiune si sincer mi-au dat lacrimile are o voce de aur

| DarinaLove a răspuns:

Andra! Clar
vocea ei este comparata cu vocea lui mariah carey(o solista foarte buna, apreciata si populara)
chiar se aseamana mult vocile
andra e talentata, si cu o voce asa de puternica
sincer.inna aia nici nu-i ajunge la un deget

| eek a răspuns:

N avem

| eek a răspuns:

De fapt sa ma imi gandesc... a fost laura stoica. dar nu mai e. dana nalbaru.si atatbig grin

| Octaviana_9832 a răspuns:

In momentul de fata este Inna!
Este faimoasa cantareata tanara care a cucerit nu numai publicul din Romania ci si cel strain.
http://www.monden.info/wp-content/uploads/2009/04/making-of-003.jpg

| pauladrian a răspuns:

Nu cred ca avem asa ceva...Ar fi Paula Seling si Andra, dar dupa o melodie ragusesc. Orice pitipoanca poate sa cante ca Inna si restul care scot muzica de club/haus.

| Gabytsuu a răspuns:

sunt multi laughing

mie imi place inna, delia :X andra andreea banica, andreea balan si altele [si madalina manolesigh ]

si cristian D. canta foarte frumoas imi place foarte mult [love struck]

| mih5a a răspuns:

Andra

| Poison_9734 a răspuns:

Pai ma. eu dupa mine cred. ca paula seling are vocehappy

| elasexygagica a răspuns:

Cea mai buna cantareata este Inna love struck o iubesc iar cel mai bun cantaret este Dan Balan (mor dupa el drooling love struck). Dar tie? Care iti place? kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madalina manole aia care a murit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra, parerea mea are cea mai buna voce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paula seling

| Pixie_6008 a răspuns:

Andra