| Anonimus11111 a întrebat:

Salut tuturor. Vreau sa stiu si eu care e cel mai misto mt2 din lume, dar daca se poate sa fie doar in limba engleza sau romana. Astept parerile voastre. Dau cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Metin2 hammer e cel mai tare are king oteluri fel si fel si arme si armuri care costa 1 yang si pe tine te da cu 1.000.000.000 yang

| Laurentiuuu a răspuns (pentru SuntRomânDeTreabă):

AJUNGE CU PUBLICITATEA LA PANARAMA AIA DE SERVAR.
Salut,
In legatura cu raspunsul nu exista 'cel mai tare' servar de metin. exista doar servere populate, nu toti preferam PVP-urile, dar altii da, nu toti preferam PVM-urile, dar altii da.
Nu ai specificat vrei unu PVP sau PVM?
In plus daca ar fi 'cel mai tare' servar 100% nu ar fi roman, ci german sau hai poate englez sau hai si italian sau spaniol.
Eu nu prefer PVP, poate doar PVM, dar rar eu joc cel mai PVM Hard (ro) =)

| MiShuUuXD a răspuns:

Cel mai frumos Mt2 este RO munciti si o sa ajungeti buni... fara munca nu ai nimic deci... sper ca te-am ajutat.

| Xender24 a răspuns:

Dupa parerea mea metine bune de jucat sunt:Metin2united,Metin2 ValMondial, Metin2 Hummer

Dar asta e doar parerea mea